مصوبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

پیرو دعوت قبلی، جلسه مصوبات شورای اسلامی شهر اسفراین در روز دوشنبه مورخ ۲۹/۷/۹۸ رأس ساعت ۰۰: ۱۲  در محل دفتر شورا با ذکر صلوات تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی بشرح ذیل اتخاذ گردید:

۱- نامه شهرداری محترم اسفراین به شماره ۱۵۴۳۴ مورخه ۲۴/۶/۹۸ در خصوص پرداخت خسارت به آقای علی اصغر گلی مطرح و مقرر گردید با اخذ رضایت محضری از نامبرده موافقت لازم صورت گیرد.

 

۲نامه شهرداری محترم اسفراین به شماره ۱۸۶۰۰ مورخه ۲۹/۷/۹۸ در خصوص پیشنهاد تخفیف عوارض و بهای خدمات مطرح و  موافقت  و اصلاحات زیر انجام گیرد.

(میزان تخفیف آبان از ۱۸% به ۲۰% و تخفیف آذر و دی از ۱۵% به ۱۸% و تخفیف ماه های بهمن و اسفند از ۱۰% به ۱۵% تغییر کند و              همچنین عوارض حق تفکیک و تغییر کاربری و حق مشرفیت و عوارض تراکم (پذیره) موضوع تبصره ۴ مطابق ردیف یک تا ۴ جدول پس از اصلاح اعمال گردد.)

 

۳ نامه شماره ۱۶۷۰۸ مورخه ۷/۷/۹۸  شهرداری محترم اسفراین در خصوص تجلیل از آتش نشانان و ایثارگران با کلیات نامه موافقت شد.

 

۴ نامه شماره ۱۶۵۳۱ مورخه ۶/۷/۹۸ شهرداری محترم اسفراین مطرح و با مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰۰ریال  موافقت گردید.

۵نامه شماره ۱۶۶۰۷ مورخه ۷/۷/۹۸  شهرداری محترم اسفراین در خصوص واگذاری پارکبان سطح شهر به بخش خصوص مطرح و مصوب گردید.

۶- نامه شماره ۱۴۴۵۰ مورخه ۱۲/۶/۹۸  شهرداری محترم اسفراین در خصوص انتخاب حسابرس مطرح و با موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت بصیر محاسب توس موافقت گردید.

۷- نامه شماره ۱۵۷۳۶ مورخه ۲۷/۶/۹۸  شهرداری محترم اسفراین در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب مطرح                    ومصوب گردید.

بازدیدها: 15

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

گزارشات سال 1397
گزارشات سال 97
مصوبات شورا